Středisko RODINA | Centrum pro rodinu a sociální péči z. s.


Hlavní navigace

FB

A
A
A

-

English

Nacházíte se zde: rodina.prorodiny.cz » RODINA » Programy a aktivity » Poradna pro vztahy a rodinu

Poradna pro vztahy a rodinu

Víme, že životní cesta každé rodiny je originální a specifická. Poskytujeme prostor pro diskrétní řešení manželských, partnerských, rodinných, vztahových, a také individuálních a osobních situací. Nabízíme doprovázení v určitých životních situacích.

Psychologické poradenství: anonymně pomáháme v nepříznivých životních situacích, zvláště osobních a vztahových. Poskytujeme poradenství, psychoterapii a rodinnou terapii.

Mediace a rodinné konzultace: nabízíme možnost řešení konfliktů, neshod, nedorozumění s pomocí třetí osoby. Cílem mediačního procesu je reálná dohoda, která je výhodná pro obě strany. Rodinné konzultace umožňují rozvíjet vlastní schopnosti, dovednosti a kompetence žít kvalitní vztahy.

Pastorálně terapeutické poradenství: pomáháme k životu víry a z víry, celostním přístupem.

Plánování rodičovství přirozenou metodou: dodáváme odbornou kompetenci pro zodpovědné nakládání s plodností manželů. Pomáháme v situacích vzniklých v souvislosti s těhotenstvím a mateřstvím.

Součástí poradenství je i výkon sociálně právní ochrany dětí.

Kontakty

Marie Mochová

Asistentka, objednávání klientů
Telefon: 552 301 417, 775 244 291
E-mail: mmochova@prorodiny.cz

Mgr. Marie Szymiková

Vedoucí poradenství
Telefon: 737 203 027
E-mail: mszymikova@prorodiny.czDomů | Kontaktujte nás | Registrace | Prohlášení o přístupnosti | Mapa webu | Textová verze