Středisko RODINA | Centrum pro rodinu a sociální péči z. s.


Hlavní navigace

FB

A
A
A

-

English

Nacházíte se zde: rodina.prorodiny.cz » Poradenství » Poradenství

Poradenství

Informace o aktuálním provozu sociálních služeb Centra pro rodinu a sociální péči z. s.:

Středisko VÝZVA

OASA: poskytuje osobní asistenci dle aktuálních potřeb uživatelů, obracejte se na své klíčové pracovníky,
RODINNÝ PRŮVODCE: nabízíme poradenství prostřednictvím telefonní a elektronické komunikace, 774 244 256, pruvodce@prorodiny.cz,
RESPIT: poskytuje odlehčovací službu dle možných kapacit a akutních potřeb uživatelů, 774 244 259, respit@prorodiny.cz,  
BRÁNA: na základě usnesení vlády a v rámci ochrany našich uživatelů dále platí, že činnost sociálně aktivizační služby je dočasně pozastavena.

Středisko RODINA

Poradna pro vztahy a rodinu: můžete využít poradenství prostřednictvím telefonní komunikace: 774 244 291, 774 724 428 a elektronické komunikace: poradenstvi@prorodiny.cz

Víme, že životní cesta každé rodiny je originální a specifická. Poskytujeme prostor pro diskrétní řešení manželských, partnerských, rodinných, vztahových, a také individuálních a osobních situací. Nabízíme doprovázení v určitých životních situacích.

Poradna pro vztahy a rodinu

Odborné sociální poradenství: doprovázíme a podporujeme dospívající mládež a dospělé osoby při zvládání jejich osobních, partnerských, rodinných i společenských vztahů.

Mediace a rodinné konzultace: nabízíme možnost řešení konfliktů, neshod, nedorozumění s pomocí třetí osoby. Cílem mediačního procesu je reálná dohoda, která je výhodná pro obě strany. Rodinné konzultace umožňují rozvíjet vlastní schopnosti, dovednosti a kompetence žít kvalitní vztahy.

Pastorálně terapeutické poradenství:  je zaměřeno komplexně, tedy zohledňuje stránku biologickou, psychickou, vztahovou, spirituální i life-styl.

Součástí poradenství je i výkon sociálně právní ochrany dětí.

Kontakt:

sociální pracovník, objednávání klientů
tel.: 775 244 291
e-mail: poradenstvi@prorodiny.cz


Další poradenství

Plánování rodičovství přirozenou metodou: dodáváme odbornou kompetenci pro zodpovědné nakládání s plodností manželů. Pomáháme v situacích vzniklých v souvislosti s těhotenstvím a mateřstvím.

Kontakt:

MUDr. Maria Fridrichová
Vedoucí programů
Telefon: 731 625 618
E-mail: mfridrichova@prorodiny.cz

 Domů | Kontaktujte nás | Registrace | Prohlášení o přístupnosti | Mapa webu | Textová verze